
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | |
| Operating Supply Voltage | 4.75 V to 5.25 V |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Operating Supply Current | 97 mA |
| RF Type | VSAT |
| Number of Mixers | 1 |
| LO Frequency | 12 GHz to 18 GHz |
| IF Frequency | DC to 4 GHz |
| RF Frequency | 24 GHz to 34 GHz |
| Conversion Loss | 10 dB |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
